FlexiLogistic

flexi-lojistikLojistik, eşyaların ve ürünlerin istenen zamanda temin edilebilmesi için kullanılan işlemdir. Lojistik, ham maddenin konumlanması ve sürecin işletilmesi ile ihtiyaçların mümkün olduğunca en düşük maliyetle karşılanarak işin tamamlanmasıdır. 

Lojistik alanları, nakliye, depolama, ambalajlama, malzeme idaresi, stok yönetimi, paketleme, tedarik zinciri, sipariş işlemi, üretim planlama, satın alma, müşteri hizmeti, yer seçimi ve gümrükleme hizmetleri gibi geniş bir alanı kapsar. Bu alanlardan çok önemli olan alanları vardır. 

Taşımacılık, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üretilen malların, istenilen zamanda, ihtiyaç duyulan bölgeye ulaştırılmasına denir. Lojistiğin önemli alanlarından biri olan taşımacılık günümüzde en çok ihtiyaç duyulan önemli bir hizmettir. 

Lojistik Nedir?

uygun-lojistik-firmalariDepolama, ürünün gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra belirli bir yerde depolanması anlamına gelir. Ürünlere olan talep, depolama süresini ve ürünlerin miktarını belirler. Böylelikle de lojistik alanında depolama büyük önem taşır.

Gümrükleme, ithalat ve ihracat taşımalarında gümrükleme önemli bir yere sahiptir. Bu mevzuatlara uygun hareket etmek işlerin daha kısa sürede ve düzenli bir şekilde yapılması için son derece önem arz etmektedir. Ürünlerin yanlış bir beyanı ile gümrükte ürünlerin beklenmesi süreci uzatır. Bunun için de bu alanda uzman olan bir firma ile çalışmak işlerinizin daha kısa sürede bitmesini sağlar. 

Ambalajlama, ürünün eksiksiz bir şekilde ve tam zamanında olması gereken yere ulaştırılmasında çok önemlidir. Ambalajlama da en küçük bir pürüz çıkması bütün işleri geciktirir. Bunun için de Lojistikte en önemli alan ambalajlamadır.

Tedarik zinciri, hammadde içerisinde fiziksel hareket barındıran bir alandır. 

Stok yönetimi, depolanan mal veya hizmet miktarının ne kadar olduğunu ve ne kadar süre ile yeteceğini belirleyen önemli bir alandır.

 

GENİŞ MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

FlexiLogistic, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Önemli olan, verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız ve bizler FlexiLojistik olarak hep daha çok çalışıyoruz.

 

DÜNYA'NIN HER YERİNE TRANSFER

Özellikle Avrupa’da bulunan çözüm ortaklarımız sayesinde ulaşamadığımız yer kalmıyor, dünyanın hemen her yerinde sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz.Hem de uygun fiyatlarla

 

KALİTELİ VE GÜVENLİ

Eşyalarınızı bizlere güvenle emanet eder ve teslimat günü eşyalarınızı teslim alırsınız.Hem de sigorta ve kasko kapsamında.Hiçbir ekstra ücret ödemeden. FlexiLogistic sabit fiyat garantisini taahhüt eder.