Asansörlü Nakliyat Nedir?

kartal-asansorlu-nakliyatAsansörlü nakliyat, eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Eşyalarınızın, evinizin, iş yerinizin balkonundan veya penceresinden asansör ile taşınma işlemidir. Bu nakliyat işleminde kullanılan asansörler, eşya taşıma amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Evlerin balkonları veya pencerelerinin, asansörlü taşıma işlemi için uygun olması gerekir. Eşyalarınızın daha özenli ve kısa sürede taşınması için sizde asansörlü nakliyat işlemini güvenle tercih edebilirsiniz.

tuzla-nakliye-firmalari

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Ev taşıma veya iş yeri taşıma sırasında eşyalarınızın, dar merdivenli, yüksek katlı binalardan taşınması zor olabiliyor. Bu durumda da eşyalarınızın dikkatli bir şekilde taşınması için evinizin balkonunu ve penceresini kullanarak asansörlü taşıma işlemi yapılabilir. Özel araçlar kullanılarak özenli bir şekilde yapılan taşıma işlemi, nakliyat asansörünün, kamyonun arka kasasına yerleştirilerek en yüksek katlara kadar çıkmasını sağlar. Raylı bir sistem sahiptir ve ray üzerinde olan asansör kabininin eşyaları tutabilecek güçlü bir sistemi vardır. Bu sistem sayesinde çoklu eşya taşıma işlemi daha kolay yapılır.

flexi-asansorlu-nakliyat

Asansörlü nakliyat işlemi, eşyalarınızın balkondan veya pencereden alınarak kafesli bir kabinin içerisine yerleştirilir ve raylı sistem yardımıyla da kamyon kasasına taşınır. Bu işlem diğer taşımacılık işlemlerine oranla daha kısa sürede yapıldığı için hem iş gücünden hem de zamandan büyük bir tasarruf elde edilir. Asansörlü nakliyat işlemi, eşyalarınızın çokluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle 1-2 saat içerisinde tamamlanır.
Asansörlü taşıma işlemi için, apartmanınızın veya iş yerinizin bu taşımaya uygun olması gerekir. Asansör sisteminin kurulumunun eve uygun olup olmadığına bakılarak ona göre bir yol izlenir. Bu alanda uzman olan ekibimiz, bina çevresinde inceleme yaparak şartların uygunluğu kontrol edilir. Ayrı olarak ağaç ve elektrik tellerine de dikkat edilmelidir. Gerekli işlemleri yapılır ve bütün şartlar uygun ise taşıma işlemine başlanır.
Haneden haneye asansörlü taşıma işleminde, eşyalarınızın ayrı ayrı paketlenmesi, mobilya söküm işlemi, makinaların paketlenmesi özenli bir şekilde yapılır. Sonrasında vermiş olduğunuz adrese eşyalarınız güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Sizde her türlü nakliye işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.