Biz Kimiz?

Tüm zamanların en büyük sorunlarından birisi belirli süreler boyunca bir yerde depolanması gereken eşyalar için uygun depolama alanının bulunamamasıdır. Sizler için profesyonel çözümler üretmek için buradayız. Uzman nakliye kadromuz, uzman paketleme kadromuz, uzman güvenlik elamanları ile sizlere sunduğumuz hizmetten en iyi şekilde faydalanmayı garanti ediyoruz.

 • Uzun zaman boyunca nakliye işi ile uğraşmış ve bu alanda deneyim-tecrübe kazanmış uzman arkadaşlarımız, depolanacak eşyalarınızı teslim yerinden büyük bir titizlik ile teslim alıp depolama alanlarımıza getirmektedir. Yükleme, yol ve teslim alınan malın depoya yerleştirilme süresi boyunca eşyalarınız kesinlikle hiçbir şekilde zarar görmemektedir. 
 • Depolama yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de paketleme olmaktadır. Teslim alınan ürün-eşya’nın paketlenmesi, uzun yıllar boyunca paketleme sektöründe hizmet vermiş uzman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. 
 • Ev taşıma ve parça eşya taşıma işlemlerinde beklenmedik sorunlar çıkabilmektedir. Özellikle ev nakliyesinde zaman konusunda birçok probleme maruz kalmış insanlar, bir daha ki ev taşıma işlemlerinde planlı ve sıkı bir düzene göre hareket etmektedir. İşte bu noktada alanında deneyimli ve uzman ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı en hassas şekilde hazırlayarak adrese taşıma işlemini yapmaktadırlar. 
 • Firmamızın çalışanları, sizin eşyalarınıza verdiğiniz değere saygı duyan ve anlayan arkadaşlardan oluşmaktadır. Böylece eşyalarınız titiz bir şekilde nakliye edilmektedir. Aynı zamanda taşıma öncesinde sizin için olan değerini nakliye firması çalışanlarımıza anlatarak taşıma işleminin sizin için önemli olduğu da belirtilmektedir.
 • Taşınma stresinin yanı sıra bir de işler istediğiniz gibi gitmez ise tüm gününüz kötü geçebilmektedir. Bunun gibi bir sorunla karşılaşmamak için standart nakliye firmalarından daha hızlı ve ani çözümleri doğru bir şekilde uygulayabilen bir parça eşya taşıma firması ile anlaşmak harika bir çözüm olmaktadır. Firmamız bu noktada sizinle iletişime geçerek sizin için en iyisini yapmaktadır. 
 • Alanında uzman ve kaliteli hizmet vermek isteyen bir parça eşya taşıma firması ve nakliye firmasının yaşanabilecek çeşitli sorunlar için basit çözümleri olmalıdır. Örnek olarak eğer bir parça eşya taşıma hizmeti için geç kalınacak ise başka bir ekibi hızlı bir şekilde yönlendirmek sorunları kolaylıkla çözecektir. Bunun gibi bir hizmet için sektöründe tecrübeli ancak yeniliklere açık bir ev taşıma firması olmalıdır. İşte tam bu noktada firmamız devreye girerek profesyonel bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.
4325

Depolama Alanı

215

Personel

28

Araç Filosu

14

Sosyal Sorumluluk Projesi

Misyonumuz

FlexiNakliyat olarak misyonumuz öncelikle insan kazanmak. Geniş müşteri portföyümüze yenilerini katmak ve gün geçtikçe bir üst çıtaya çıkmak öncelikli hedefimizdir.

 • Nitelikli personel sayısını arttırarak kaliteli hizmet vermek,
 • Sektörün öncüsü olmak için diğer firmalardan farklı olmak – ki bu yalnızca iş kalitesiyle aşılabilir,
 • Her türlü talebe gecikmeksizin geri dönüş yapmak,
 • Sabit fiyat garantisiyle çalışmak,
 • Türkiye ve dünya çapında geniş çözüm ağına ulaşmak.
atalar-nakliye-firmasi